MÖBLER / Byråar, sekretärer / Tallboy 4388597
nr 438 8597
Tallboy
1890-tal, fanérskador, längd: 86, djup: 57, höjd: 140
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 13 november 2006
kl 17:37:38
1.600 kr
1.900 kr
2.100 kr